Robert Sabolič

Robert Sabolič: Smo na pravi poti, naj tako tudi ostane
Delo
ponedeljek, 22. april 2024 ob 19:50
Novi kapetan naše hokejske reprezentance o prihajajočem svetovnem prvenstvu v Bolzanu, Rusiji, Beljaku, Olimpiji ter nedelji z Luko Dončićem in nogometom.

Selektor Terglav bo do sobote čakal štiri "Nemce", ki pa v finalu zaostajajo
RTV Slovenija
ponedeljek, 22. april 2024 ob 18:01
Slovenska reprezentanca končuje priprave na svetovno prvenstvo divizije I (skupina A) v Bolzanu. V sredo in četrtek bo imela še zadnji testni tekmi v Franciji, nato pa bo odpotovala na...

Risi še drugič v gosteh premagali člane A skupine
zurnal24.si
petek, 19. april 2024 ob 21:16
Slovenci še drugič boljši od Poljakov.

Slovenci tudi na drugi tekmi v Bytomu v zadnji tretjini ugnali Poljake
petek, 19. april 2024 ob 20:07
Slovenski hokejisti so dobili tudi drugo pripravljalno tekmo v Bytomu. Poljska se je tudi tokrat zelo dobro upirala dve tretjini, v zadnjih 20 minutah pa so bili risi premočni (1:3).

Tomaževič se vrača v Olimpijo, tudi Sabolič pred vrati Tivolija
24ur.com
sreda, 17. april 2024 ob 11:58
Slovenski hokejski reprezentant Blaž Tomaževič zapušča Beljak. Po pisanju avstrijskih medijev se 26-letni Jeseničan po dveh sezonah vrača v Ljubljano in bo (je) podpisal pogodbo s SŽ...

Hat-trick Kuralta za visoko zmago Slovencev v Beljaku
petek, 12. april 2024 ob 20:25
Anže Kuralt je s tremi zadetki v razmiku petih minut v drugi tretjini zrežiral visoko zmago Slovenije na pripravljalni tekmi v Beljaku. Avstrija je doživela pravi polom na domačem ledu (0:6).

Slovenski hokejisti v Tivoliju gladko premagali Avstrijce
Delo
četrtek, 11. april 2024 ob 21:27
Slovenska hokejska reprezentanca je odigrala prvo pripravljalno tekmo pred SP divizije I in Avstrijo v Tivoliju ugnala s 5:2.